Įsipareigojimas idėjai: 100 proc. augaliniai NATURLI’ produktai


2024-01-31

Iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti, kad visame pasaulyje veikiantys prekių ženklai nuolatos ieško būdų, kaip kuo labiau diversifikuoti savo įvaizdį. Tačiau įsigilinę į augalinės mitybos srityje dirbančias kompanijas, pastebėtume vis daugiau pavyzdžių, kaip atpažįstamą asortimentą padeda kurti įsipareigojimas vos vienai – tačiau labai svarbiai – idėjai. 

Panašu, kad tokia kūrybine filosofija vadovaujasi ir daniškas prekių ženklas NATURLI’, jau nuo 1988 metų kuriantis išskirtinai (100 proc. sudėties) augalinę produkciją. Nors daug kam toks įsipareigojimas galėtų pasirodyti komerciškai rizikingas, NATURLI’ ne tik turi išskirtinių, visoje Europoje populiarių gaminių, bet ir nuolat nustebina atsinaujinančiu asortimentu.

Kokių Lietuvoje randamų produktų savo klientams siūlo paskanauti NATURLI’? Skubame pasidalinti savo favoritais! 

 

Augalinis pienas – namuose kaip kavinėje

 

Neabejotinai atpažįstamiausias NATURLI’ produktas yra augalinis pienas. Ar tiksliau: augaliniai pienai! 

Įspūdžiais apie šiuos gaminius galime pasidalinti tik daugiskaita: mūsų komanda augalinius NATURLI’ gėrimus skanauja ir namuose, ir kelionėse, ir išmėgindami karštuosius gėrimus, kuriuos, lyg kavinėje, pavyksta paruošti su standžia pieno puta. Patogu ir tai, kad NATURLI’ produktus galima vartoti ir vienus, ir kitų patiekalų sudėtyje: ekologiškas ryžių pienas puikiai papildo augalines sriubas bei troškinius, išryškina košių skonį, skrudintų migdolų pienas tiesiog sutvertas kakavoms, avižų pienu gardiname desertus bei kepinius, o kremiškesni, gerai putojantys barista tipo gėrimai leidžia mėgautis profesionaliai paruošta balinta kava.  

Mūsų asmeninis favoritas – originalios sudėties becukris NATURLI’ avižų pienas. Nedidelėse pakuotėse platinamas gėrimas ne tik padeda išvengti maisto likučių ir tinka aktyvų gyvenimo būdą puoselėjantiems žmonėms (beje, šio pieno sudėtis praturtinta vitaminais D, B2 bei B12), bet ir pagelbėja komplektuojant lengvus lauknešėlius (pavyzdžiui, priešpiečius į mokyklą einantiems vaikams). Dėl malonaus ir lengvo skonio šį pieną dažnai guršnojame šaltą, vietoje paprasto vandens. 

Praėjusį rudenį taip pat labai pamėgome karamelinį barista tipo avižų gėrimo variantą, kuris – tikėsite ar ne! – beveik kasdien pakeldavo mums ūpą dienoms pradėjus tamsėti. Jei originalios sudėties avižų pieną dažniausiai geriame šaltą, šį rekomenduojame vos vos pasišildyti – papildomais priedais (kakava, kava) šio itin švelnios konsistencijos gėrimo gardinti nebūtina. Tiesa, ilgainiui pastebėjome, kad karamelinis pienas ypač tinka šalia riešutų, džiūvėsėlių arba kitų neutralaus skonio užkandžių.   

Visus, pasiilgusius tradiciškesnio skonio, NATURLI’ kviečia paragauti tiesioginės alternatyvos gyvūninės kilmės pienui – augalinio gėrimo „MINI M_LK“. Šį neriebų, kalciu, vitaminais ir skaidulinėmis medžiagomis praturtintą pieną rekomenduojame laktozei alergiškiems žmonėms.

 

Avižų košė Naturli

 

Neatsivalgantiems ledų

 

Kakavinių, aviečių, mangų, pistacijų, migdolinių su citrinomis, žemės riešutų, braškinių, sūdytos karamelės – NATURLI’ šiuo metu siūlo paskanauti net aštuonių skonių augalinių ledų. Spalvingi gardėsiai patrauklūs ne tik savo išvaizda – tik pažvelkite į avietinius ir manginius! – bet ir sudėtimi: dėmesingesni netruks įvertinti, kad tarp visų šių desertų ingredientų nėra glitimo.  

Mūsų komandai labiausiai patinka drauge pasidalinti ledų kibirėlį, tačiau braškinius ir sūdytos karamelės skonio ledus taip pat galite skanauti vafliniuose rageliuose. 

Kaip ir bet kokius kitus ledus, NATURLI’ gaminius galite valgyti vienus arba kartu su priedais. Šalia kakavinių deriname įvairias uogas (ypač – šilauoges) bei riešutus, ant pistacijų skonio deserto galite užpilti šiek tiek klevų sirupo, o gaiviuosius citrininius dažnai pagardiname melionais, persikais arba braškėmis. Tuo tarpu šalia žemės riešutų skonio desertų priedų paprastai neprireikia: jie jau pagardinti tiršta karamele ir šokolado gabalėliais. Pastarieji ledai – puikus pasirinkimas tiems, kurie augalinių gardėsių įvairove nori nustebinti artimuosius bei draugus.

 

NORI GALI augaliniai vafliai


Augalinio sviesto revoliucija

 

Ekologiška sviesto alternatyva „Naturli’ BLOCK“ – nuo seno populiarus produktas augaline mityba besidominčių žmonių bendruomenėje. Šis gaminys ne tik garsėja atpažįstamu skoniu, bet ir konditerijai draugiškomis savybėmis, nes puikiai suriša kepinių tešlai skirtus ingredientus. 

Tiesa, visai neseniai šis produktas atsinaujino (originalus „Naturli’ VEGAN BLOCK“ pasipuošė  „Naturli’ BLOCK“ etikete), drauge išlaikydamas visas geriausias savo savybes – universalų pritaikomumą ir kokybišką, aplinkai draugišką sudėtį (pavyzdžiui, tarp gaminio ingredientų nėra palmių aliejaus). 

Komercinė kompanijos žinutė paprasta, bet sąžininga: „Be sviesto kai kurie maisto produktai tiesiog nebėra tokie patys“. Mūsų komanda „Naturli’ BLOCK“ taip pat naudoja kasdieniškiausioms reikmėms: tepa ant duonos bei trapučių, įtraukia į padažų sudėtį, gardina keptas bulves, daržoves, troškinius ir košes.  

Suskubkite šį produktą išbandyti dar šią savaitę – iki vasario 5 d. (imtinai) „Naturli’ BLOCK“ skelbiamos akcijos.

 

NORI GALI cinamoninės bandelės


Svaiginanti produktų įvairovė kviečia skonių kelionei

 

Šalia aukščiau aptartų augalinio pieno rūšių, ledų ir sviesto, NATURLI’ asortimente taip pat rasite gyvūninės kilmės ingredientų savo sudėtyje neturinčias picas bei įvairiausių mėsos produktų alternatyvų: augalinio faršo, kepsnelių, dešrelių, maltinių, šnicelių ir net kukuliukų! 

Pasaulio virtuvės mėgėjai privalo paragauti ir žymiųjų šio prekės ženklo falafelių, kurie taip pat draugiški glitimo netoleruojantiems žmonėms. Iš cukranendrių pagaminta šio užkandžio pakuotė primena, kad NATURLI’ nuolat praktiškai įveiklina su tvarumu susijusias vertybes. 

Tam, kad nepasimestumėte svaiginančioje kompanijos produktų įvairovėje, pirmiausia rekomenduojame paskanauti konkrečių augalinių patiekalų, pavyzdžiui, išbandant autorinius NATURLI’ receptus:

 

 

Daugiau praktiškos informacijos apie NATURLI’ produkciją ir įsipareigojimus aplinkai bei augaliniu maistu besidominčiai bendruomenei rasite internetinėje svetainėje bei socialinių tinklų Facebook, Instagram ir TikTok paskyrose. 

Šio prekės ženklo gaminių galite rasti daugumoje Lietuvos prekybos centrų (veganiškų ir vegetariškų arba pieno produktų skyriuose) bei specializuotose krautuvėlėse. 

 

Norite išbandyti augalinę mitybą ir gauti daug skanių augalinių receptų? Registruokitės į mūsų 22-jų dienų augalinių atradimų programą ir nemokamai gaukite kasdienių receptų ir svarbių patarimų!

kiti įrašai

Rodoma  [tcb_pagination_current_page]  iš [tcb_pagination_total_pages]