APIE KAMPANIJĄ

NORI GALI – tai augalinę mitybą skatinanti kampanija, sukurta organizacijos „Gyvi gali“.

NORI GALI tikslas – supažindinti visus norinčius su augalinės mitybos teikiamais privalumais, paskatinti dažniau rinktis augalinį maistą ir padėti nepasimesti naujų įpročių ugdymo kelyje. Neatsiejama kampanijos dalis – interaktyvi 22-jų dienų programa, kuri ne tik suteikia informacijos, bet ir kviečia dalyvauti bendruomenėje. Būryje bendraminčių įpročius keisti lengviau!

Už finansinę paramą organizuojant projektą dėkojame mūsų partneriams

Kaip tai veikia?

naujienlaiškiai

Užsiregistravę dalyviai 22 dienas gauna naujienlaiškius, kasdien pristatančius po naują, su augaline mityba susijusią temą. Jos – pačios įvairiausios: nuo augalinio pieno iki baltymų šaltinių. Laiškuose taip pat gausu receptų, praktinių patarimų ir kitų naudingų resursų, padedančių pažinti augalinį maistą geriau.

facebook grupė

Kiekvienas dalyvis yra kviečiamas prisijungti prie uždaros Facebook grupės, skirtos tų metų dalyviams. Joje dalyviai dalijasi savo patirtimi, patiekalų nuotraukomis ir receptais, taip įkvėpdami ir mokydamiesi vieni iš kitų.

Patyrusi komanda

Programos turinį kuria ilgametę patirtį panašiuose projektuose sukaupę organizacijos nariai, o grupę moderuoja draugiškų ir palaikančių savanorių būrys.

Nustebsite, koks skanus ir įvairus yra augalinis maistas!

Jeigu manote, kad reikės atsisakyti mėgstamų patiekalų ar produktų, galime nuraminti – tai tikrai nebūtina! Priešingai, neriame į atradimų pasaulį ir mokomės plėsti savo racioną jį praturtinančiais ir skaniais augaliniais patiekalais.