Buriame augalinės grupės administratorių komandą


2022-11-21

Augaline mityba susidomėjusių ir ją išbandyti panorusių žmonių ateinančiais metais tikimės dar daugiau, o rankų, padedančių augalinės programos dalyviams žingsniuoti atradimų keliu – trūksta. Todėl ieškome žmonių, kurie norėtų jungtis į mūsų savanorių komandą ir padėti mums administruoti Augalinių atradimų Facebook grupę. Palaikysime aktyvumą, pagarbų bendravimą grupėje, atsakysime į dalyviams iškylančius klausimus ir publikuosime turinį joje.

Apie organizaciją

GYVI GALI – vienintelė organizacija Lietuvoje, siekianti, kad skanus, palankus gyvūnams, tvarus ir sveikas augalinis maistas būtų be kliūčių prieinamas kiekvienam. Šį procesą matome kompleksiškai ir pokyčių siekiame savo veiklą vykdydami trimis pagrindinėmis kryptimis: edukuodami visuomenę, bendradarbiaudami su verslais bei skatindami pokyčius instituciniame lygmenyje. Tarpusavyje glaudžiai susijusios ir viena kitą papildančios veiklos kryptys leidžia mums dirbti efektyviai ir formuoti tvirtus bei ilgalaikius augalinio judėjimo pamatus.

Vienas iš būdų, kaip edukuojame visuomenę – suteikiame jiems galimybę nemokamai dalyvauti 22 dienų augalinių atradimų programoje NORI GALI. Jos metu dalyviai gauna kasdienius naujienlaiškius, kupinus patarimų ir receptų, ir turi galimybę prisijungti prie Facebook grupės, skirtos programos dalyviams. Per 2022-uosius metus į programą užsiregistravo daugiau negu 6000 dalyvių, o ateinančiais metais tikimės dar didesnio dalyvių skaičiaus.

 

Komanda

Organizacija buria bendraminčius – darbuotojus ir savanorius – jautrius fermos gyvūnų išnaudojimui, besikeičiančiai gamtai ir, žinoma, žmogui. Tvirtą užnugarį komandai suteikia ambicingi valdybos nariai, sukaupę ilgametę patirtį gyvūnų teisių judėjimo, lėšų pritraukimo, komunikacijos, verslo ir kitose srityse. Tuo tarpu aiškią kryptį visai bendruomenei rodo stiprus vertybinis kompasas – palaikymas bei efektyvių ir tvarių pokyčių siekis.

 

Šiuo metu prie komandos prisijungti kviečiame:

Savanoris, administruojantis NORI GALI dalyviams skirtą Facebook grupę (ieškome 10-15 žmonių)

Startas: Gruodžio 12 d.

Kiek laiko užims savanorystė? Manome, kad gruodžio pabaigoje-sausio pradžioje reikės skirti pusę valandos-vieną valandą per dieną aktyviam įsitraukimui grupėje. Šį laiką galima skirti bet kuriuo sau patogiu dienos metu. Taip pat kiekvieną pirmadienį 17:30-18:15 vyks komandos skambučiai, kuriuose tikimės savanorių dalyvavimo.

Atsakomybės: Savanoris turės sekti grupės veiklą, stebėti, kad įrašuose ir komentaruose būtų pagarbiai bendraujama, turinys atitiktų grupės taisykles. Taip pat jis turės pats įsitraukti į diskusijas, atsakyti dalyviams į iškilusius klausimus, publikuoti įrašus (pasitarsime, pasiskirstysime temas, kuriomis publikuojame įrašus).

Ko tikimės? Ieškome atsakingo, pagarbaus, smalsaus savanorio, kuris domėtųsi augaline tema ir galėtų atsakyti į žmonėms, dalyvaujantiems programoje, iškylančius su mityba ar augalinio maisto gaminimu susijusius klausimus. Taip pat jis turėtų kiekvieną savaitę skirti laiko grupės administravimui, dalyvauti komandos susitikimuose.

Ką suteikiame? Prisijungusius žmones apmokome, padedame lavinti jų grupės administravimo įgūdžius, dalinamės patirtimi apie socialinius tinklus. Tai puiki proga dirbti bendraminčių komandoje ir aktyviai prisidėti prie mūsų organizacijos misijos, kurti organizaciją kartu!

 

Susidomėjote?

Parašykite mums laišką į info@gyvigali.lt, keliais sakiniais papasakokite apie save ir kodėl norėtumėte prisijungti prie mūsų komandos. Laiškų lauksime iki lapkričio 29 d.

Norite išbandyti augalinę mitybą ir gauti daug skanių augalinių receptų? Registruokitės į mūsų 22-jų dienų augalinių atradimų programą ir nemokamai gaukite kasdienių receptų ir svarbių patarimų!

kiti įrašai

Rodoma  [tcb_pagination_current_page]  iš [tcb_pagination_total_pages]