Organizacija „Gyvi gali“ ieško savanorių


2021-11-17

Organizacijoje „Gyvi gali“ mes tikime, kad ateities maistas yra tas, kuris nesukels kančių gyvūnams, bus palankus žmonių sveikatai ir planetai. Jeigu tikite tuo pačiu ir norite prisidėti prie augalinio maisto populiarinimo, laukiame Jūsų organizacijoje. Šiandien norime pasidalinti, kuo mums svarbūs savanoriai, ir pakviesti Jus tapti komandos dalimi.

Pagalba reikalinga įvairiose srityse

Galbūt kai kurie žmonės savanorystę įsivaizduoja tik kaip fizinių veiklų atlikimą, bet šiais laikais organizacijos į pagalbą pasitelkia įvairiausių sričių specialistus, kurie gali atlikti užduotis ir nuotoliniu būdu.

Esate mūsų tinklalapyje, kurį programavo, redagavo, grafiškai apipavidalino ir testavo mūsų savanoriai. Šio puslapio sukūrimas finansiškai mums nieko nekainavo (neskaitant domeno ir hostingo kaštų). Kiekvieną savaitę didžiausiems naujienų portalams yra siunčiami augalinių patiekalų receptai. Juos sukuria, redaguoja, fotografuoja, apipavidalina ir išsiunčia taip pat mūsų savanoriai. Ir tai tik viena maža dalis to, ką atlieka mūsų komanda.

Organizacijoje „Gyvi gali“ į veiklą įsitraukę daugiau nei 30 žmonių ir šis skaičius sparčiai auga. Vienintelis įdarbintas žmogus yra organizacijos vadovė Meda Šermukšnė. Tuo tarpu savanorių gretose turime dizainerių, tekstų kūrėjų ir redaguotojų, vertėjų, receptų kūrėjų, strateguotojų, komunikacijos ir internetinės reklamos specialistų, fotografų, medikų ir daug kitų sričių specialistų.

„Norėtųsi paskatinti visus, kurie tiki mūsų siekiais, prisijungti prie komandos. Mums visuomet reikia pastiprinimo skirtingose srityse. Jeigu turite kokių nors įgūdžių, kuriuos norėtumėte įgalinti siekti gerų tikslų, nedvejokite. Surasime, kaip Jūsų įgūdžius panaudoti, jeigu tik turėsite motyvacijos prisijungti“ – teigia organizacijos vadovė M. Šermukšnė.

Savanorystė naudinga ir savanoriams

Nors savanorystė yra pasirenkama iš altruistinių paskatų, negalime nuneigti naudos, kurią gauna prisijungusieji prie sau artimų organizacijų kaip savanoriai. Lietuva kasmet kyla Pasaulio dosnumo indekse, tad, panašu, jog vis daugiau žmonių supranta savanorystės ir paramos nevyriausybinėms organizacijoms svarbą.

Mes siekiame nelengvų pokyčių. Norime rasti būdus, kaip pakreipti maisto pramonę tvaresne, palankesne gyvūnams ir žmonių sveikatai kryptimi. Prisijungę prie organizacijos, galėsite pajusti savo veiksmų prasmę, kartu su bendraminčiais siekti svarbių tikslų.

Artumas, kurį gauname dirbdami komandoje, kuria bendruomeniškumo jausmą. Neretai savanorystė padeda sukurti profesinius ar draugiškus ryšius, o (žinome ne vieną tokį pavyzdį) gal net susirasti meilę!

Ir, be abejo, patirtis, įgyta savanoriaujant, gali padėti karjeros kelyje. Kartu mokomės, augame, tobuliname savo įgūdžius. Visuomet stengiamės padėti savo aktyviausiems savanoriams ne tik mokantis būti komandoje, bet ir siekiant karjeros aukštumų – galime paminėti juos savo viešai prieinamuose kanaluose kaip atsakingus už atliktas užduotis taip didinant jų žinomumą (pavyzdžiui, skiriant padėką už konkrečią pagalbą organizacijoje) arba parašyti rekomendaciją potencialiam darbdaviui.

„Kiekvieną kartą matydama rezultatus, kurių pasiekia mano komandos nariai, didžiuojuosi jais ir jaučiu didžiulį dėkingumą, jog jie pasirinko mus. Norėčiau, kad nesustotume augti ir galėtume įgyvendinti gražiausias „Gyvi gali“ idėjas kartu. Lauksime Jūsų!“ – sako M. Šermukšnė.

Jeigu norite kartu siekti mūsų tikslų, užpildykite savanorio anketą: https://bit.ly/gyvigalisavanoriai

Norite išbandyti augalinę mitybą ir gauti daug skanių augalinių receptų? Registruokitės į mūsų 22-jų dienų augalinių atradimų programą ir nemokamai gaukite kasdienių receptų ir svarbių patarimų!

kiti įrašai

Rodoma  [tcb_pagination_current_page]  iš [tcb_pagination_total_pages]