Pavyzdinis augalinės mitybos meniu: 7 dienos


2023-12-06

Kviečiame susipažinti su 22 dienų augalinių atradimų programos NORI GALI 2024 naujiena – pavyzdiniu savaitės trukmės augalinės mitybos meniu.

SVARBU

 

Augalinių atradimų programa nėra dieta ir (arba) sveikatingumo iššūkis, jos metu nebus populiarinami jokie universalūs arba konkretiems asmeniniams poreikiams pritaikyti mitybos planai.

Žmonių mitybos pasirinkimus nulemia aibė individualių niuansų – alergijos, sveikatos būklė, sportas, gyvenamoji vieta, finansinė padėtis, šeima ir kt. Todėl programos metu stengiamės pateikti kuo įvairesniems bendruomenės segmentams aktualių patarimų.

Pavyzdinis planas yra augalinių atradimų kampanijos priedas, kurį išbandyti kviečiame pasirinktinai. Kaip ir ankstesniais metais, programos centre išliks 22 naujienlaiškiai, kuriuose kasdien pasiūlysime atrasti vis naują augalinės mitybos temą ir jai skirtus receptus.  

Nebijokite atrasti, kaip savo mitybą praturtinti autentiškais, Jūsų gyvenimo būdui tinkamiausiais pasirinkimais!

 

ATSISIUNTIMO NUORODA

 

Pavyzdinį 7 dienų trukmės augalinės mitybos meniu parengė NORI GALI programos bičiulė, dietistė Skaistė Danilevičiūtė.

Atsisiųsti šį gidą galite: čia

 

Norite išbandyti augalinę mitybą ir gauti daug skanių augalinių receptų? Registruokitės į mūsų 22-jų dienų augalinių atradimų programą ir nemokamai gaukite kasdienių receptų ir svarbių patarimų!

kiti įrašai

Rodoma  [tcb_pagination_current_page]  iš [tcb_pagination_total_pages]