NORI GALI dalyvių atmintinė


2023-12-06

22 augalinių atradimų dienos: kaip viskas vyks? Parengėme Jums glaustą atmintinę.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Kiekvieną rytą savo pašto dėžutėje rasite Austėjos naujienlaiškį. Jame pasidalinsime tos dienos augaliniam atradimui skirtais receptais, praktiškais patarimais ir vertingais resursais augalinės mitybos tema. 

 

FACEBOOK GRUPĖ

Tai – erdvė Jums. Pasidalinkite savo atradimais su kitais programos dalyviais ir pasisemkite įkvėpimo iš bendruomenės. Grupė ypač tinkama atsiliepimams apie Jūsų mėgstamus receptus, tą dieną gaminamų patiekalų nuotraukoms, virtuvės patarimams. Taip pat kviečiame konsultuotis dėl galimybių pakeisti produktus, kurių nevartojate ir (arba) netoleruojate.  

Visų patogumui grupėje tvarką palaikys administratoriai – chaoso sargai. Moderatoriai pasilieka teisę pašalinti netinkamus, nepagarbius ir grupės turinio neatitinkančius įrašus.

 

INFO PUNKTAS

Informacijos daug, tačiau niekaip nerandate atsakymų į klausimus, kurie labiausiai neramina? Pasidalinkite jais Facebook grupėje veikiančiame Info punkte.

NORI GALI programos komanda ir jai talkinantys savanoriai pasistengs kuo greičiau atsakyti į Jūsų užklausimus. 

 

GYVOS KLAUSIMŲ IR ATSAKYMŲ SESIJOS

Mums svarbu sudaryti Jums galimybę savo klausimais taip pat pasidalinti asmeniškų susitikimų metu. Kiekvieną mėnesį čia, Facebook grupėje, pakviesime Jus prisijungti į gyvas klausimų ir atsakymų sesijas su mitybos bei sveikos gyvensenos ekspertais. 

Uždari, programos dalyviams skirti susitikimai vyks virtualioje platformoje ZOOM

 

LIKUČIAI

Rūpinamės, kad išbandant naujus receptus, nepanaudoti maisto produktai netaptų našta. Kasdien pakviesime išmėginti patiekalus, kurių likučius ateinančią dieną galėsite paversti nauju atradimu. Tam naujienlaiškyje išskirta skiltis LIKUČIAMS.    

 

SKUBANTIEMS

Suprantame, kad aktyvus gyvenimo tempas dažnai nulemia ir mitybos pasirinkimus. Pirmą kartą susipažįstantiems su augaliniais pasirinkimais domėjimasis ir mitybos planavimas gali pareikalauti laiko. 

Drauge su kiekvienu naujienlaiškiu Austėja pasidalins skubantiems žmonėms pritaikytais receptais, pasižymintiems paprastumu, ekonominės ir maistinės vertės balansu bei, žinoma, puikiu skoniu.   

 

PAVYZDINIS SAVAITĖS MENIU

Dauguma praėjusių metų programos dalyvių džiaugėsi tematiniais atradimais, tačiau kai kurie taip pat norėjo išmėginti pavyzdinį augalinės mitybos meniu, kuriame atsispindėtų visos savaitės pusryčių, pietų ir vakarienės variantai, užtikrinantys maistingą ir subalansuotą kiekvienos – tiek darbo, tiek poilsio – dienos racioną.

Nors žmonių mitybos pasirinkimus nulemia aibė individualių niuansų (alergijos, sveikatos būklė, sportas, gyvenamoji vieta, finansinė padėtis, šeima ir kt.), naujienlaiškiuose pasidalinsime nesudėtingo, drauge su mitybos specialistais parengto meniu pavyzdžiu. Kviečiame susipažinti su kasdien pritaikomais patarimais, tačiau per daug nesusitelkti ties „vieno kurpaliaus visiems“ sprendimais: nebijokite atrasti, kaip savo mitybą praturtinti autentiškais, Jūsų gyvenimo būdui tinkamiausiais pasirinkimais!  

 

APSIPIRKIMAS

Austėja su Jumis netrukus pasidalins savo pamėgtų produktų sąrašu, o stropiausieji – pavyzdinės mitybos planą pasiryžę išbandyti dalyviai – pirkinių sąrašą gaus pirmą NORI GALI atradimų dieną, drauge su pačiu planu. 

Ir vis dėlto: nepatikėsite, kokie individualūs gali būti apsipirkimo poreikiai ir galimybės. Nors receptus atrinkome taip, kad gamindami galėtumėte panaudoti kuo daugiau nebrangių, natūralių bei prieinamų produktų, nuolat eksperimentuokite, ragaukite ir atraskite tai, kas labiausiai atspindi Jūsų skonį!   

 

BUVIMAS BENDRUOMENĖJE 

Kaip ir bet kurios gyvenimo sritys, augaliniai pasirinkimai gali veikti kaip platforma siekiant skirtingų – kartais net labai skirtingų! – tikslų. 

NORI GALI programoje dalyvauja platus spektras žmonių, kuriuos motyvuoja aibė skirtingų paskatų: gyvūnų gerovė, sveikata, aplinkosauga, maisto saugumas ir inovacijos, globalaus bado problema… Dalis mūsų bendruomenės narių viliasi savo valgymo įpročius pakeisti iš pagrindų, kiti siekia laipsniškų pokyčių, dar kiti – tiesiog norėtų paįvairinti savo mitybą, pasisemti naujų idėjų. Tarp užsiregistravusių į iššūkį visada pasitaiko ir tiesiog alergiškų, tam tikrų produktų nemėgstančių ar bandančių atsisakyti dalyvių. 

Augalinių atradimų programa nėra dieta ir (arba) sveikatingumo iššūkis, jos metu nebus populiarinami jokie universalūs arba konkretiems asmeniniams poreikiams pritaikyti mitybos planai. Programos metu stengsimės pateikti kuo įvairesniems bendruomenės segmentams aktualių patarimų. 

Išlikite kantrūs, supratingi ir nuolat ieškokite, kuo programos metu įgytos žinios pirmiausia galėtų būti naudingos Jums. 

 

22 DIENOS – DAUG AR MAŽAI?

Patirtis rodo, kad trys atradimų savaitės – optimalus laikotarpis, leidžiantis sėkmingai įsisavinti naujas žinias ir visapusiškai pažinti augalinės mitybos pagrindus.  

Visą programos metu suteiktą medžiagą galėsite išsisaugoti ir naudoti programai pasibaigus.

Norite išbandyti augalinę mitybą ir gauti daug skanių augalinių receptų? Registruokitės į mūsų 22-jų dienų augalinių atradimų programą ir nemokamai gaukite kasdienių receptų ir svarbių patarimų!

kiti įrašai

Rodoma  [tcb_pagination_current_page]  iš [tcb_pagination_total_pages]