Apie projektą

NORI GALI – tai augalinę mitybą skatinanti kampanija, sukurta organizacijos „Gyvi gali“. „Gyvi gali“ – 2021-ųjų rugpjūtį įkurta ne pelno organizacija, siekianti padėti fermose auginamiems gyvūnams.

NORI GALI tikslas – supažindinti visus norinčius su augalinės mitybos teikiamais privalumais, paskatinti dažniau rinktis augalinį maistą ir padėti nepasimesti naujų įpročių ugdymo kelyje. Tai interaktyvi programa, kuri ne tik suteikia informacijos, bet ir kviečia dalyvauti bendruomenėje. Būryje bendraminčių įpročius keisti lengviau! 

Už finansinę paramą organizuojant projektą dėkojame mūsų partneriams

Kaip tai veikia?

naujienlaiškiai

užsiregistravę dalyviai 22 dienas kasdien gauna po laišką, kuriame yra nurodyta šios dienos užduotis. Kartu su užduotimi pateikiame receptų pavyzdžių ir įvairių patarimų. Užduotys pačios įvairiausios – nuo augalinio krepšelio formavimo parduotuvėse ar augalinio pieno dienos iki „veganiškos egzotikos“ ar augalinių sriubų atradimo.

facebook grupė

kiekvienas dalyvis yra kviečiamas prisijungti prie uždaros Facebook grupės, skirtos tų metų dalyviams. Joje dalyviai dalijasi savo patirtimi, patiekalų nuotraukomis ir receptais, taip įkvėpdami ir mokydamiesi vieni iš kitų.

Patyrusi komanda

grupė yra moderuojama patyrusių savanorių – tai maisto gaminimo entuziastai, tėvai, studentai ir ilgamečiai veganai, kurie stengiasi atsakyti į dalyviams kylančius klausimus.

Bendraujame palaikančioje ir smagioje aplinkoje.

Jeigu manote, kad reikės atsisakyti mėgstamų patiekalų ar produktų, galime nuraminti – tai tikrai nebūtina! Priešingai, neriame į atradimų pasaulį ir mokomės plėsti savo racioną jį praturtinančiais ir skaniais augaliniais patiekalais.